اخبار

ادامه روند افزایشی قیمت سکه، سکه بالای 11 میلیون تومان باقی ماند | شبکه طلا و ارز

همراه با صعود قیمت انس طلا و همچنین افزایش نسبی قیمت دلار، قیمت سکه افزایش یافته و در روز های گذشته به بالای 11 میلیون تومان صعود کرد. به نظر می رسد که روند افزایشی قیمت سکه همچنان ادامه داشته باشد.

ادامه روند افزایشی قیمت سکه، سکه بالای 11 میلیون تومان باقی ماند


ادامه روند افزایشی قیمت سکه، سکه بالای 11 میلیون تومان باقی ماند


همراه با صعود قیمت انس طلا و همچنین افزایش نسبی قیمت دلار، قیمت سکه افزایش یافته و در روز های گذشته به بالای 11 میلیون تومان صعود کرد. به نظر می رسد که روند افزایشی قیمت سکه همچنان ادامه داشته باشد.

 در روز گذشته آمار خرده فروشی آمریکا بسیار بدتر از پیش‌بینی بود اما این کاهش شدید عموما بخاطر بازبینی مثبتی بود که در آمار دی ماه 99 رخ داده بود لذا اونس را تحریک نکرد.

سکه

برای طلا صحبتهای امروز پاول (رئیس بانک مرکزی آمریکا) بسیار مهم خواهد بود و اینکه چه زمان قرار است نرخ بهره افزایش پیدا کند و اگر افزایش نرخ ها به سال 2023 موکول شود احتمال فشار فروش طلا وجود دارد.

اونس در روز گذشته در کانال 1730 دلار رنج شد ولی جایگاه اونس با دلار 24800 تومان، برای ماندن سکه در کانال ۱۱ کفایت می کرد، حباب مثبت سکه در کانال 900 هزار تومانی می گوید سکه بازان اطمینان دارند به اینکه اونس فردا پتانسیل صعود در محدوده 1740 تا 1760 دلار را دارد.

طلای 18 عیار نیز در روز گذشته با توجه به قیمت دلار و انس طلا در مرز 1065 تومان بسته شد.

طلا

امروز ورود اونس به کانال 1736 دلار یعنی اینکه بازار به سخنرانی مهم عصر امروز پاول رئیس بانک مرکزی آمریکا واکنش مثبت نشان داده با اینحال امروز شاخص بهای مصرف کننده کانادا ساعت 16:00، گزارش هفتگی ذخایر نفت خام گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا ساعت 18:00 و مهمترین خبر امروز بیانیه کمیته بازار آزاد فدرال رزرو آمریکا در ساعت 21:30 خواهد بود

با این روند برای سکه در صورتی که دلار دچار نوسان موثر نگردد محدوده 10850 تا 11050 تومان قابل پیش بینی هست، با ورود و تثبیت سکه به کانال 11200 تومان یعنی سکه وارد روند افزایش گردیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا