اخبار

ادامه روند صعودی قیمت طلا، فلز زرد تا کجا رشد خواهد کرد | شبکه طلا و ارز

طلا طی هفته های گذشته برای بار دیگر تلاش کرده است تا قدرت از دست رفته خود را بازیابی کند که در نتیجه آن ما شاهد صعود قدرتمند قیمت ها بوده ایم.

ادامه روند صعودی قیمت طلا، فلز زرد تا کجا رشد خواهد کرد

ادامه روند صعودی قیمت طلا، فلز زرد تا کجا رشد خواهد کرد


طلا طی هفته های گذشته برای بار دیگر تلاش کرده است تا قدرت از دست رفته خود را بازیابی کند که در نتیجه آن ما شاهد صعود قدرتمند قیمت ها بوده ایم.

هر انس طلای جهانی در لحظه نوشته شدن این خبر 1739 دلار قیمت دارد که تغییر قابل توجهی نسبت به روز گذشته نداشته است.

طلا

قیمت طلا از ابتدای سال جدید میلادی تا این لحظه بیش از دویست دلار کاهش را تجربه کرده است اما در روز های اخیر تلاش کرده تا قیمت از دست رفته خود را برای بار دیگر به دست آورد.

خروجی سخنرانی پاول یعنی اینکه نیاز داریم که طی شش ماه آینده، میانگین 12 ماهه تورم در نظر گرفته شود که این به معنی افزایش تورم و نرخ احتمالی بالای آن در ماه های آینده است.

انس طلا

با این حال ادامه پمپاژ نقدینگی بسته ۳ تریلیون دلاری بایدن هم باعث ورود مجدد و موقت اونس به کانال 1740 دلار گردید. اونس پتانسیل ورود عادی به کانال 1760 دلار را دارد ولی برای رشد باید مقاومت 1765 دلار را بشکند. ضمن این که کف حمایتی محدوده 1670 تا 76800 دلار کماکان فعال است.

به گزارش نیویورک تایمز تیم اقتصادی جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده در حال آماده سازی طرح حداکثر ۳ تریلیون دلاری هزینه های جدید برای اقتصاد هستند.

دلار

این طرح شامل دو بسته مرتبط با زیر ساخت ها، آموزش، توسعه نیروی کار و مبارزه با تغییرات اقلیمی می شود که هدف آن پر بار شدن اقتصاد ایالات متحده است. اما این رقم هزینه تمدید کاهش مالیات های موقتی را در بر نمی گیرد که این می تواند با مخالفت جمهوری‌ خواهان مواجه شود.

تقویت شاخص دلار موقتا اونس را در کانال 1730 دلار نگه داشت تا امروز اعلام سیاست های کاری پاول، رئیس بانک مرکزی آمریکا، ساعت 18:30 به وقت تهران روند بازارها را بهتر مشخص کند. با این حال کماکان درهم سست تهران در کانال 6900 تومان، محدوده کانالی 11 تا 11.3 میلیون تومان را برای سکه تهران برقرار می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا