اخبار

بازار ارز و طلا ، چشم انتظار نتایج نشست وین | شبکه طلا و ارز

ایران اکونومیست- قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نسبت به روزهای گذشته افزایش یافت و در بعد از ظهر شانزدهم فروردین ماه به یک میلیون و ۶۱ هزار و ۱۰۰ تومان رسید.

بازار ارز و طلا ، چشم انتظار نتایج نشست وین


هر سکه امامی نیز در بازار ۱۰ میلیون و ۶۹۴ هزار تومان و هر مثقال طلا به عنوان مبنای قیمت گذاری ها با نرخ ۴ میلیون و ۵۹۴ هزار تومان داد و ستد می شود.

در بازار جهانی هر انس طلا ۱.۷۲۵.۰۳ دلار خرید و فروش می شود.

هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز یک میلیون و ۴۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت گذاری شده است.

هر سکه بهار آزادی ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار و ۹۰۰ تومان، نیم سکه ۶ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان، ربع سکه ۴ میلیون و ۱۵۶ هزار تومان و سکه های گرمی هم ۲ میلیون و ۳۵۲ هزار تومان فروخته می شود.

حباب سکه امامی ۵۷۱ هزار تومان، حباب سکه بهار آزادی ۳۸۱ هزار تومان، حباب نیم سکه یک میلیون و ۴۰۱ هزار تومان، حباب ربع سکه یک میلیون و ۶۲۳ هزار تومان و حباب سکه های گرمی هم یک میلیون و ۱۰۴ هزار تومان شده است.

نوسان نرخ ها در بازار فلزات گرانبها سبب شده تا داد وستدها به کمترین میززان خود برسد.

از صبح امروز تاکنون در بازار ارز نیز نوسان نرخ ها مشاهده می شود به طوری که در بعد از ظهر امروز هر دلار آمریکا به قیمت ۲۴ هزار و ۳۷۹ تومان و هر یورو هم به قیمت۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان فروخته شد. نرخ خرید دلار از مردم برابر با ۲۳ هزار و ۸۹۶ تومان و یورو هم ۲۸ هزار و ۳۳ تومان است.

گفتنی است انتظار می رود با برگزاری نشست برجام در وین و نتایج آن ،شاهد نوسان بیشتر نرخ ها در بازار سکه و طلا و ارز باشیم.

 خبرآنلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا