اخبار

تحلیل و پیش بینی قیمت طلا و دلار، قیمت ها در حال حرکت به کدام سو هستند؟ | شبکه طلا و ارز

در روز های پایانی سال 1399 شاهد یک موج افزایشی در قیمت طلا و دلار بودیم که توانست دلار را به بالای 25 هزار تومان بازگرداند. اما اکنون قیمت ها به کدام سو حرکت خواهند کرد؟

تحلیل و پیش بینی قیمت طلا و دلار، قیمت ها در حال حرکت به کدام سو هستند؟در روز های پایانی سال 1399 شاهد یک موج افزایشی در قیمت طلا و دلار بودیم که توانست دلار را به بالای 25 هزار تومان بازگرداند. اما اکنون قیمت ها به کدام سو حرکت خواهند کرد؟

تحلیل و پیش بینی سکه و انس طلا

نوسانات بازارهای جهانی اونس را در کانال ۱۷۳۰ نگه داشته است. امروز بازار در انتظار اتفاقات زیادی می باشد که می تواند قیمت انس را دستخوش تغییر کند.

انتشار داده‌های PMI اروپا و آمریکا و شهادت پاول رئیس بانک مرکزی آمریکا، شاخص بهای مصرف کننده (CPI) (سالانه) انگلیس ساعت 11:30، گزارش هفتگی ذخایر نفت خام و گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا (EIA) ساعت 19:00، سخنرانی خانم لاگارد و رئیس بانک مرکزی اروپا (ECB) ساعت 20:10 فاند های امروز انس طلا هستند.

با وجود قیمت انس در کانال 1730 دلاری، کماکان درهم تهران در کانال ۶۹۰۰ قرار داشته و محدوده کانالی ۱۱۰۰۰ تا ۱۱۴۰۰ تومان را برای سکه تهران برقرار می کند.

طلا و سکه

تحلیل و پیش بینی دلار

وزیر امور خارجه چین جمعه یا شنبه پیش رو به تهران می‌ آید و بازارساز هم برای دور نبودن از بازار امروز به کانال 24300 تومان رسید. با اینحال درهم که در کانال ۶۹۰۰ قرار دارد دلار امروز تهران را در محدوده ۲۴۹۰۰ تا ۲۵۳۰۰ تومان نگه می دارد.

دلار

تحلیل و پیش بینی بیت کوین

معامله‌گران طی دو روز گذشته چندین تلاش برای عبور از سطح مقاومت ۵۸ هزار دلاری داشته‌اند که بی نتیجه مانده است.

بیت‌کوین پس از پایان سخنرانی پاول شروع به عقب نشینی کرد و به کانال ۵۴ هزار دلار رسید. از طرفی نهنگ‌ها و موسسات مالی علیرغم ریزش‌ و اصلاحات اخیر، بیت‌کوین‌های خود را نگه داشته‌اند. باید توجه داشت که حمایت 48000 دلاری بیت کوین همچنان فعال می باشد.

بیت کوین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا