اخبار

تداوم ریزش قیمت‌ طلا و سکه در معاملات امروز/دلار به کانال 24000 تومان بازگشت | شبکه طلا و ارز

قیمت طلا و دلار در سومین روز اسفند ۹۹ ریزش داشت.

به گزارش سایت طلا ،در بازار طلای دیروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و ۹۷ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت داشت. همچنین قیمت سکه تمام طرح جدید یازده میلیون و ۵۲۲ هزار تومان در بازار طلا و سکه به فروش رسید.

 امروز قیمت طلا و سکه با کاهش مواجه شد

بر این اساس نرخ طلا تا حوالی ساعت 14 امروز به یک میلیون و73هزار و 900 تومان و نرخ سکه به  ۱۱ میلیون و 220 هزار تومان رسید.

دلار به کانال 24000 تومان بازگشت

هر دلار امروز (یکشنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۴ هزار و ۴۱۸ تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز کاری گذشته با کاهش ۶۲۶ تومانی همراه‌شد.

قیمت فروش یورو امروز با کاهش ۶۰۶ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری گذشته (شنبه) به ۲۹ هزار و ۲۹۰ تومان رسید.

امروز قیمت خرید هر دلار ۲۳ هزار و ۹۳۵ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۸ هزار و ۷۱۰ تومان بود. همچنین قیمت خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۲۴ هزار و ۳۴۱ تومان است.

علاوه بر این، نرخ خرید یورو در این بازار ۲۸ هزار و ۹۰۱ تومان و نرخ فروش آن ۲۹ هزار و ۱۹۰ تومان اعلام شد.

براساس این گزارش در سامانه نیما در روز معاملاتی گذشته (شنبه)، هر یورو به قیمت ۲۹ هزار و ۹۵۷ تومان و هر دلار ۲۵ هزار و ۳۰ تومان به فروش رسید.

 همچنین در سامانه سنا روز کاری گذشته (شنبه)، حواله یورو به قیمت ۲۹ هزار و ۲۴۰ تومان معامله و همچنین حواله دلار به قیمت ۲۴ هزار و ۲۹۰ تومان فروخته شد.

قیمت دلار که در هفته‌های گذشته با توجه به افزایش امیدواری در زمینه صادرات نفت و دسترسی به منابع مالی کاهشی شده بود، در روزهای اخیر دوباره نوسان دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا