اخبار

تقاضا برای طلا روزانه در حال تغییر است/پیش بینی قیمت طلا در پایان هفته | شبکه طلا و ارز

اخبار طلا و سکه

 • رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت تقاضا بر مصنوعات طلا به اندازه تقاضا بر سکه تاثیر گذار نیست.

  ابراهیم محمد ولی در مصاحبه اختصاصی با سایت طلا بیان کرد با توجه به کاهش اونس جهانی به زیر 1800 دلارو همچنین تقاضای کمتر به دلیل نوسانات زیاد قیمت طلا و سکه و مسایل سیاسی و اقتصادی باعث شد امروز قیمت طلا با کاهش روبه رو شود.

  رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران توضیح داد که  تقاضا برای طلا روزانه در حال تغییر است.زیرا با نوسان  طلا و تغییر روزانه قیمتها طبیعتا  تقاضا نیز افزایشی یا کاهشی می شود.

  وی گفت انتظار داریم با توجه به میلاد حضرت امیرالمومنین علیه السلام و اعیاد ماه رجب احتمال و در پیش بودن روزهای پایانی سال تقاضا در بازار کمی با افزایش همراه شود.

  ولی  معتقد است تقاضا بر مصنوعات طلا به اندازه تقاضا بر سکه تاثیر گذار نیست.وی همچنین حباب سکه را برای امروز بین 650 تا 700 تومان اعلام کرد.

  وی درباره آینده بازار طلا و سکه بیان کرد:انتظار داریم در یکماه در پیش رو آرامش در بازار بر قرار باشد و قیمتها ثبات یابد و داد و ستد با افزایش روبه رو شود.

  رییس اتحادیه طلای تهران در مورد پیش بینی قیمت طلا برای فردا گفت که اگر اتفاق خاصی  نیفتد قیمت طلا و سکه همانند امروز ادامه می یابد و قیمتها تغییر خاصی نخواهد کرد.

پربازدیدترین / اخبار و تحلیل های اقتصادی

پربازدیدترین / اخبار و تحلیل های تخصصی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا