اخبار

قیمت امروز طلا، سکه و دلار، سکه کاهشی شد | شبکه طلا و ارز

همراه با ادامه کاهش قیمت انس طلا از روز گذشته و همچنین کاهش قیمت دلار، سکه و طلای تهران نیز کاهشی شدند و سکه توانست در زیر کانال 11 میلیون تومان باقی بماند.


قیمت امروز طلا، سکه و دلار، سکه کاهشی شد


همراه با ادامه کاهش قیمت انس طلا از روز گذشته و همچنین کاهش قیمت دلار، سکه و طلای تهران نیز کاهشی شدند و سکه توانست در زیر کانال 11 میلیون تومان باقی بماند.

در حال حاضر قیمت هر دلار در بازار تهران 25020 تومان، قیمت هر یورو 30200 تومان و قیمت هر سکه امامی (طرح جدید) 10,800,000 تومان می باشد. قیمت هر انس طلای جهانی نیز در لحظه نوشته شدن این خبر 1715 دلار است.

علت افزایشی شدن دلار، خبر هایی بود که احتمال از دست رفتن برجام و تشدید تنش‌ها با آمریکا را برجسته می کرد. مهم ترین خبری که در حال‌حاضر معامله ‌گران سکه و  دلار به آن توجه دارند، بحث صدور احتمالی قطعنامه علیه ایران در فردا جمعه و واکنشهای بعدی آن است.

درپیش‌نویس قطعنامه سه کشور اروپایی علیه ایران در شورای حکام، آنها از ایران خواستند که با آژانس شفاف باشد و اقدامات ناقض برجام را به عقب برگرداند.

امروز الجزیره در خبری مدعی شد انگلیس، فرانسه و آلمان پیش ‌نویس طرح محکوم کردن ایران در شورای حکام آژانس را پس گرفتند که می تواند فاند کاهشی بسیار مهمی برای قیمت دلار باشد.

با این همه معامله گران بی گدار به آب نمی زنند و منتظر اخبار موثق می مانند. از طرف دیگر، تردد دلار در ابتدا و انتهای کانال 25 معامله گران را خسته و‌کلافه کرده ولی اگر نرخ حواله درهم بالای کانال 7000 تومان بماند روند کاهشی نشدن دلار را تضمین می کند.

آمریکا می گوید این کشور در صورت به خطر افتادن جان آمریکایی ها در عراق در استفاده از زور تردید نخواهد کرد، لذا دلار امروز در محدوده 24700 تا 25800 تومان قابل پیش بینی است.

اخبار امروز جلسه اعضای اوپک و سخنرانی مهم پاول در ساعت 20:30 و ‌شاخص مدعیان بیکاری آمریکا خواهد بود که برای اونس مهم خواهد بود.

با جایگاه فعلی اونس در کانال 1715 دلار، سکه امروز می تواند در محدوده 10800 تا 11 میلیون تومان مانور دهد. قیمت هر گرم طلای 18 عیار نیز در 1050 تومان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا