اخبار

قیمت امروز طلا، سکه و دلار، منتظر افزایش شدید قیمت دلار در هفته آینده باشیم؟ | شبکه طلا و ارز

همراه با مبهم تر شدن اخبار سیاسی و نامعلوم بودن آینده برجام قیمت دلار افزایش یافته و در نتیجه آن طلا و سکه نیز یک حرکت صعودی را آغاز کردند.


قیمت امروز طلا، سکه و دلار، منتظر افزایش شدید قیمت دلار در هفته آینده باشیم؟


همراه با مبهم تر شدن اخبار سیاسی و نامعلوم بودن آینده برجام قیمت دلار افزایش یافته و در نتیجه آن طلا و سکه نیز یک حرکت صعودی را آغاز کردند.

هم اکنون قیمت هر سکه امامی (طرح جدید) 11,370,00 تومان و قیمت هر سکه بهار آزادی 10,950,000 تومان می باشد. هر گرم طلای 18 عیار نیز 1,101,000 تومان قیمت دارد.

قیمت هر دلار در بازار آزاد 25330 تومان و قیمت هر یورو نیز 30200 تومان می باشد. قیمت هر انس طلا نیز در لحظه نوشتن این متن 1790 دلار می باشد.

آمریکا می گوید اقدامی برای رفع تحریمها علیه ایران انجام نداده‌ایم ولی دعوت اتحادیه اروپا برای گفتگو با ایران‌ را پذیرفته ایم، با روند برجامی دلار ، تثبیت دلار در کانال 25300 احتمال صعود به کانال 26 هزار تومان را افزایش می دهد.

مرز مقاومتی پایان امسال 27500 تومان پیش بینی می گردد. در روز گذشته دلار طبق ریت با درهم می تواست تا 25700 تومان را نیز به دست آورد ولی وسوسه فروش روند رشد را کند کرد.

گران شدن 400 تومانی نرخ صرافی های منتخب و ورود به کانال 25 هزار تومان هراس معامله گران را کم کرد، لذا کلوز دلار تهران در روز گذشته در قیمت 25300 تومان اتفاق افتاد.

به نظر می رسد روند صعودی قیمت دلار همچنان ادامه داشته باشد، مگر اینکه اخبار پیش بینی نشده سیاسی روند بازار را معکوس کند. هم اکنون دلار نیمایی و صرافی ملی در کانال 24 هزار تومان قرار دارند.

آمریکا می گوید صبر کشورش مقابل ایران برای بازگشت به مذاکرات برای احیای توافق هسته ای برجام بی پایان نیست و هنوز پاسخ ایران به دعوت اروپایی ها در این زمینه را دریافت نکرده ایم.

از طرفی مجید تخت‌ روانچی به الجزیره عربی گفته است که تحریم ها باید تا سه ماه آینده برداشته شوند و اگر این کار انجام نشود، ایران مطابق تعهدات خود عمل خواهد کرد.

با این سینگالهای مبهم محدوده 25200 تا 25700 تومان برای دلار پشت خطی قابل پیش بینی است. فشار فروش و سوخت سیاسی قوی روند دلار را تغییر خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا