اخبار

قیمت انواع سکه افزایش یافت | جدیدترین نرخ طلا و سکه در ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | شبکه طلا و ارز

اخبار طلا و سکه

  • امروز قیمت هر قطعه سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۰ میلیون و ۲۲۴ هزار تومان رسید که نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۱۲۵ هزار تومان افزایش قیمت داشت.

    به گزارش همشهری‌آنلاین، امروز، شنبه ( ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰) در ساعت ۱۳:۳۰ قیمت هر قطعه سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۰ میلیون و ۲۲۴ هزار تومان رسید که نسبت به چهارشنبه گذشته ۱۲۵ هزار تومان افزایش قیمت داشت.

    اما هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۱۰ میلیون و ۱۰۱ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به دیروز دو هزار تومان بیشتر بود.

    نیم‌سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن ۲۳۰ هزار تومان افزایش یافت. ربع‌ سکه بهارآزادی نیز امروز با قیمت سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله شد که ۲۶۰ هزار تومان بیشتر از قیمت آن در آخرین روز کاری هفته گذشته بود. قیمت هر سکه یک گرمی نیز به دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید که ۱۵۰ هزار تومان نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته افزایش قیمت داشت.

    قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز به یک میلیون و ۲۱ هزار تومان رسید که حدود  ۸ هزار تومان ارزان‌تر از چهارشنبه گذشته بود. امروز قیمت اونس جهانی طلا نیز ‌۱۸۴۳ دلار اعلام شد که نسبت به چهارشنبه گذشته افزایش قیمت داشت.

پربازدیدترین / اخبار و تحلیل های اقتصادی

پربازدیدترین / اخبار و تحلیل های تخصصی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا