اخبار

قیمت طلا و سکه در اولین روز خردادماه/پیش بینی قیمت طلا برای فردا | شبکه طلا و ارز

اخبار طلا و سکه

 • رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: امروز با وجود افزایش 15 دلاری اونس جهانی قیمت طلا و سکه در بازار باافزایش محسوسی همراه نبود.

  ابراهیم محمد ولی در مصاحبه اختصاصی با سایت طلا گفت: امروز بر خلاف افزایش 15 دلاری اونس جهانی اما به دلیل تدبیر مسؤلان اقتصادی و بانک مرکزی در کنترل بازار ارز و نوسان دلار در کانال 22 هزار تومانی قیمت طلا افزایش نیافت.

  وی گفت:در بازار جهانی افزایش قیمت اونس جهانی بر اثر افت قیمت دلار آمریکا رقم خورده است.

  رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:انتخابات و بحث های سیاسی میتوانند بر قیمت طلا و سکه اثر گذار باشند اما در حال حاضر اونس جهانی و بازار ارز بیشترین تاثیر را بر قیمت طلا و سکه دارند.

  وی ابراز امیدواری کرد؛ با آرامش قیمت در بازار و نگاه سرمایه گذاری به این بازار، تقاضا برای خرید مصنوعات طلا با رشد بیشتری توام گردد.

  رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران در مورد پیش بینی قیمت طلا و سکه برای فردا گفت چنانچه بازار ارز و اونس جهانی و تقاضا به همین روند ادامه داشته باشد و اتفاقی روی ندهد قیمت سکه و طلا به همین صورت خواهد بود و افزایش قیمتی نخواهد داشت.

  بازار طلا

  وی حباب سکه را در معاملات امروز بین 90 تا 100 هزار تومان اعلام کرد.

  ابراهیم محمد ولی تصریح کرد: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و 16هزار و هشتصد تومان،یک مثقال طلای آب شده 17 عیار 4 میلیون و 405 هزار تومان، هر قطعه سکه طرح جدید ۱۰ میلیون و 60هزار تومان، طرح قدیم 9 میلیون و 950هزار تومان، نیم سکه ۵ میلیون و 800 هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و 800 هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان در بازار‌های داخلی معامله شد.

پربازدیدترین / اخبار و تحلیل های اقتصادی

پربازدیدترین / اخبار و تحلیل های تخصصی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا