اخبار

قیمت طلا و سکه صعودی شد | جدیدترین نرخ طلا و سکه در ۹ مرداد ۱۴۰۰ | شبکه طلا و ارز

امروز قیمت هر قطعه سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید (امامی) به ۱۱ میلیون و ۵۶۳ هزار تومان رسید که نسبت به روز کاری گذشته ۴۵۴ هزار تومان افزایش قیمت داشت.

به گزارش همشهری ‌آنلاین، همزمان با افزایش قیمت دلار در بازار داخلی و همچنین با توجه به افزایش قیمت طلای جهانی و همچنین پیش بینی افزایش بیشتر قیمت آن، قیمت طلا و سکه در بازار داخلی افزایش یافت.

امروز، شنبه (۹ مرداد ۱۴۰۰) در حدود ساعت ۱۴ و ۳۰ قیمت هر قطعه سکه تمام ‌بهار آزادی طرح جدید (امامی)  به ۱۱میلیون و ۵۶۳ هزار تومان رسید که نسبت به روز کاری گذشته ۴۵۴ هزار تومان افزایش قیمت داشت.

اما امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۱۱ میلیون و ۱۰۲ هزار تومان معامله شد که نسبت به روزکاری گذشته ۴۰۰ هزار تومان گران تر شد.

نیم‌سکه بهار آزادی نیز با قیمت ۵ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به روز کاری گذشته ۷۵ هزار تومان افزایش یافت.

  • افزایش چشمگیر قیمت دلار و یورو | جدیدترین قیمت ارزها در ۹ مرداد ۱۴۰۰

ربع‌سکه بهارآزادی نیز امروز با قیمت ۳ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان معامله شد که قیمت آن نسبت به آخرین روز کاری گذشته ۱۴۰ هزار تومان بیشتر شد.

قیمت هر سکه یک گرمی نیز به ۲ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسید که  ۹۰ هزار تومان نسبت به روز کاری گذشته گران تر شد.

قیمت هرگرم طلای ۱۸ عیار نیز به یک میلیون و ۱۲۲ هزار تومان رسید که  نسبت به روز کاری گذشته ۳۴هزار تومان افزایش قیمت داشت.

امروز قیمت اونس جهانی طلا نیز ۱۸۱۴ دلار اعلام شد.

  • شوک خبرهای سیاسی بر بازار ارز | خریداران دلار افزایش یافتند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا