اخبار

کاهش قیمت دلار در بازار، سکه و طلا نیز کاهشی خواهند شد؟ | شبکه طلا و ارز

همراه با افزایش قیمت انس طلا و همچنین قیمت دلار در صبح روز گذشته، قیمت طلا و سکه شاهد افزایش قابل توجهی بودند و سکه توانست به سطوح بسیار بالایی دست پیدا کند.


کاهش قیمت دلار در بازار، سکه و طلا نیز کاهشی خواهند شد؟


همراه با افزایش قیمت انس طلا و همچنین قیمت دلار در صبح روز گذشته، قیمت طلا و سکه شاهد افزایش قابل توجهی بودند و سکه توانست به سطوح بسیار بالایی دست پیدا کند.

از نرخ دلار نیمایی در کانال ۲۳ هزار تومان مشخص می گردد بازارساز به دنبال آن است تا کلوز پایان سال در مرز ۲۵ هزار تومان نباشد به خاطر همین صرافی های منتخب را در عدد ۲۴۴۰۰ تومان نگه خواهد داشت.

با اینحال دلار طبق ریت می تواند تا ۲۵۲۰۰ تومان هم نفوذ کند لذا با احتساب صرافی های منتخب محدوده ۲۴۳۵۰ تا ۲۵۲۵۰ تومان برای دلار امروز قابل پیش بینی است؛ دلار برای افزایشی شدن نیاز به درهم در  کانال ۷۰۰۰ تومان دارد.

با کلوز مناسب اونس در ۱۷۲۸ دلار،  سکه توانست با کمک دلار در کانال ۱۰۸۰۰ تومان تثبیت موقت گردد و می تواند مجددا کانال ۱۰۹۰۰ تومان را تست کند و بعد از تثبیت موقت وارد کانال ۱۱ میلیون تومان شود.

سکه که حمایت ۱۰۸۰۰ تومان را دارد در صورت افت دلار ، پتانسیل ورود به کانال ۱۰۶۰۰ تومان را هم دارد. حباب ۷۰۰ هزار تومانی سکه روند تغییر کانال را با تخلیه شدن یا انباشته شدن، نرخ ذاتی و معاملاتی سکه را تعیین می کند.

هم اکنون قیمت دلار در بازار 24750 تومان می باشد که نسبت به روز گذشته کاهش جزئی را شاهد بوده است. از همین جهت سکه نیز در عصر روز گذشته بخشی از رشد خود را پس داده و در کانال 10800 تومان باقی ماند.

سکه برای رشد از حمایت خوب انس برخوردار است ولی دلار پر نوسان تهران می تواند قیمت آن را در هر لحظه تغییر دهد. در صورتی که قیمت دلار مشخص شود، با اطمینان بیشتری می توان آینده سکه را پیش بینی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا